Mleka Danalac - Zalety

Mleka Danalac - Zalety

Mleko DANALAC to dumna odpowiedź na coraz to większe potrzeby wszystkich dzieci. Trzyetapowa formuła ma za zadanie wspomóc dzieci w bezpiecznym rozwoju, dzięki odpowiedniej ilości składników odżywczych i witamin niezbędnych do tego, aby rosły zdrowe i były szczęśliwe.

Mleko DANALAC może stanowić uzupełnienie karmienia piersią lub służyć do wyłącznego karmienia niemowlęcia od pierwszych dni życia. Pokrywa ono bowiem w pełni  zapotrzebowanie niemowląt na wszystkie niezbędne składniki odżywcze.

Pamiętaj, że prawidłowo odżywiając Twojego maluszka dbasz o zdrowy układ pokarmowy, który jest kluczem do zapewnienia prawidłowego wzrostu i rozwoju. Dlatego mleko DANALAC posiada udoskonaloną formułę zawierającą odpowiednią kompozycję składników odżywczych wspierających prawidłowy rozwój twojego dziecka. Mleko Danalac zawiera dodatkowo nukleotydy oraz FOS i GOS.

GOS/FOS jest to mieszanka prebiotyków. Dodawana jest ona do produktów, by jak najbardziej zbliżyć mleko modyfikowane do skład mleka matki. Bardzo dobrze wpływają one na stan zdrowia malucha, ponieważ stymulują rozwój szczepów bakterii probiotycznych. Te z kolei w korzystny sposób modyfikują środowisko jelitowe i regulują pracę przewodu pokarmowego. Dodatkowo pomagają zapobiegać zaparciom.

Komentarze

Dodaj komentarz