Baby-Nova to znana na rynku niemieckim marka firmy Novatex GmbH, która swoją siedzibę ma w Pattensen w Niemczech. Na rynku wyrobów dziecięcych jest od ponad 30 lat. Dzięki tak długiemu doświadczeniu opracowała technologię, która wykonuje produkty na najwyższym poziomie. Firma jest w ciągłym kontakcie z rodzicami dzieci, dzięki którym tworzy produkty, które są przyjazne dla dziecka.

Firma Novatex GmbH specjalizuje się w produkcji smoczków, butelek, akcesoriów dziecięcych czy kreatywnych zabawek dla najmłodszych. Do produkcji wykorzystuje materiały najwyższej jakości. Wszystkie produkty zanim trafią do sprzedaży poddawane są odpowiednim testom i badaniom. 

Butelka do picia ze zdejmowanymi uchwytami marki Baby Nova to klasyczna, wysokiej jakości butelka dla dzieci od urodzenia. Z uwagi na to, że podstawka wraz z uchwytami może być łatwo demontowana, butelka może służyć zarówno maluszkom od pierwszych chwil życia, jak i dzieciom, które już rozpoczynają naukę samodzielnego korzystania z butelki. Produkt marki Baby Nova został zaprojektowany tak, by sprostać wymaganiom zarówno mam jak i dzieci. Małe dłonie mogą bez problemu trzymać specjalnie zaprojektowane uchwyty. Butelka wykonana jest z wysokiej jakości plastiku, które nie zawiera bisfenolu A (BFA). 

Zalety produktu:

  • butelka z szerokim otworem;
  • wygodne, wytłoczone na kubku zagłębienia pozwalają wygodnie trzymać kubek;
  • przeźroczysty, dzięki czemu umożliwia kontrolowanie ilości płynu;
  • wykonany z tworzywa wolnego od bisfenolu (BPA free);

Butelka do picia ze zdejmowanymi uchwytami przeznaczona jest dla dzieci od urodzenia do 3 roku życia. Wyprodukowana została w Niemczech zgodnie z normami EN 14350.

45003

Opis

Nowy produkt