Baby-Nova to znana na rynku niemieckim marka firmy Novatex GmbH, która swoją siedzibę ma w Pattensen w Niemczech. Na rynku wyrobów dziecięcych jest od ponad 30 lat. Dzięki tak długiemu doświadczeniu opracowała technologię, która wykonuje produkty na najwyższym poziomie. Firma jest w ciągłym kontakcie z rodzicami dzieci, dzięki którym tworzy produkty, które są przyjazne dla dziecka.

Firma Novatex GmbH specjalizuje się w produkcji smoczków, butelek, akcesoriów dziecięcych czy kreatywnych zabawek dla najmłodszych. Do produkcji wykorzystuje materiały najwyższej jakości. Wszystkie produkty zanim trafią do sprzedaży poddawane są odpowiednim testom i badaniom. 

Kolorowe przytulanki do zabawy marki Baby Nova wspomagają rozwój ruchowy oraz uczą chwytania najmłodsze dzieciaczki. Wykonane są z wysokiej jakości miękkiego weluru, dzięki czemu są wyjątkowo przytulne i miękkie. Ta urocza nakręcana zabawka nie tylko wywoła uśmiech na twarzy dziecka, ale również pozwoli mu spokojnie usnąć. Na górze maskotki znajduje się pętelka, która umożliwia swobodne przyczepienie jej do wózka czy łóżeczka. 

Zalety produktu:

  • przytulanka wykonana z miękkiego materiału;
  • praktyczna pętelka pozwala na przymocowanie grzechotki do wózka, nosidełka lub łóżeczka;
  • różne rodzaje materiału stymulują zmysł dotyku;
  • elementy łatwe do chwytania;


Muzyczna przytulanka do zabawy przeznaczona jest dla dzieci od 3 miesiąca życia. Wyprodukowana została w Niemczech zgodnie z normą EN 71.

31246

Opis