Baby-Nova to znana na rynku niemieckim marka firmy Novatex GmbH, która swoją siedzibę ma w Pattensen w Niemczech. Na rynku wyrobów dziecięcych jest od ponad 30 lat. Dzięki tak długiemu doświadczeniu opracowała technologię, która wykonuje produkty na najwyższym poziomie. Firma jest w ciągłym kontakcie z rodzicami dzieci, dzięki którym tworzy produkty, które są przyjazne dla dziecka.

Firma Novatex GmbH specjalizuje się w produkcji smoczków, butelek, akcesoriów dziecięcych czy kreatywnych zabawek dla najmłodszych. Do produkcji wykorzystuje materiały najwyższej jakości. Wszystkie produkty zanim trafią do sprzedaży poddawane są odpowiednim testom i badaniom.


Zestaw szczotek do czyszczenia butelek to trwały produkt wysokiej jakości umożlwiający czyszczenie zarówno małych jak i dużych butelek dla dzieci.  Na giętkiej rączce wykonanej z elastycznego materiału znajduje się szczotka z gęsto osadzonym włosiem. Produkt skutecznie dociera do trudno dostępnych miejsc nie pozostawiając resztek jedzenia. Zestaw dodatkowo zawiera mniejszą szczotkę umożlwiającą czyszczenie smoczków. Do zestawu dołączona jest również mini gąbka.

Zalety produktu:

  • przygotowane do wielokrotnej dezynfekcji;
  • wygodny, poręczny uchwyt;
  • wykonany z wysokiej jakości tworzywa;
  • do zestawu dołączona gąbka oraz mniejsza szczoteczka;


Produkt został wykonany ze środków nie zawierających bisfenolu A. Wyprodukowany w Niemczech zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa.

33132

Opis