Baby-Nova to znana na rynku niemieckim marka firmy Novatex GmbH, która swoją siedzibę ma w Pattensen w Niemczech. Na rynku wyrobów dziecięcych jest od ponad 30 lat. Dzięki tak długiemu doświadczeniu opracowała technologię, która wykonuje produkty na najwyższym poziomie. Firma jest w ciągłym kontakcie z rodzicami dzieci, dzięki którym tworzy produkty, które są przyjazne dla dziecka.

Firma Novatex GmbH specjalizuje się w produkcji smoczków, butelek, akcesoriów dziecięcych czy kreatywnych zabawek dla najmłodszych. Do produkcji wykorzystuje materiały najwyższej jakości. Wszystkie produkty zanim trafią do sprzedaży poddawane są odpowiednim testom i badaniom. 

Kolorowe pierścienie do zabawy marki Baby Nova wspomagają rozwój ruchowy oraz uczą chwytania najmłodsze dzieciaczki. Wykonane są z tworzywa odpornego na odkształcenia. Posiadają one przemyślaną konstrukcję oraz całkiem duże otwory umożliwiające dziecku gryzienie, chwytanie czy rzucanie lekkimi krążkami. Produkt wykonany został z materiałów pozbawionych bisfenolu A (BPA), dzięki czemu pierścienie mogą posłużyć jako gryzaki ząbkującym niemowlakom.
W zestawie znajduje się 8 pierścieni wykonanych w trzech kolorach. 

Zalety produktu:

  • przygotowane do wielokrotnej dezynfekcji;
  • nie posiadają smaku ani zapachu;
  • kolorowe pierścienie pobudzają zmysł dotyku i wzroku;
  • elementy łatwe do chwytania;


Kolorowe pierścienie do zabawy przeznaczone są dla dzieci od urodzenia. Wyprodukowany został w Niemczech zgodnie z normą EN 71.

31111

Opis