Baby-Nova to znana na rynku niemieckim marka firmy Novatex GmbH, która swoją siedzibę ma w Pattensen w Niemczech. Na rynku wyrobów dziecięcych jest od ponad 30 lat. Dzięki tak długiemu doświadczeniu opracowała technologię, która wykonuje produkty na najwyższym poziomie. Firma jest w ciągłym kontakcie z rodzicami dzieci, dzięki którym tworzy produkty, które są przyjazne dla dziecka.

Firma Novatex GmbH specjalizuje się w produkcji smoczków, butelek, akcesoriów dziecięcych czy kreatywnych zabawek dla najmłodszych. Do produkcji wykorzystuje materiały najwyższej jakości. Wszystkie produkty zanim trafią do sprzedaży poddawane są odpowiednim testom i badaniom. 

Smoczek silikonowy o kształcie orto to jeden z produktów marki Baby-Nova. Przed pierwszym użyciem należy go wyparzyć w gotowanej wodzie. Po każdym użyciu zaleca się dokładne czyszczenie smoczka pod bieżącą wodą, by nie zostały resztki pokarmu. Nie poleca się mycia smoczka w zmywarce, ponieważ detergenty mogą naruszyć jego powłokę.

Zalety smoczka:

  • przygotowany do wielokrotnej dezynfekcji;
  • nie ma smaku ani zapachu;
  • wykonany z wysokiej jakości silikonu;
  • pasuje do wąskich, standardowych butelek;
  • dziurkowany fabrycznie, dzięki czemu nie skleja się podczas karmienia;


Smoczek przeznaczony jest dla dzieci od urodzenia. Nadaje się do wszystkich standardowych, szerokich butelek. Wyprodukowany został w Niemczech zgodnie z rozporządzeniem EN 14350.

13220

Opis