Baby-Nova to znana na rynku niemieckim marka firmy Novatex GmbH, która swoją siedzibę ma w Pattensen w Niemczech. Na rynku wyrobów dziecięcych jest od ponad 30 lat. Dzięki tak długiemu doświadczeniu opracowała technologię, która wykonuje produkty na najwyższym poziomie. Firma jest w ciągłym kontakcie z rodzicami dzieci, dzięki którym tworzy produkty, które są przyjazne dla dziecka.

Firma Novatex GmbH specjalizuje się w produkcji smoczków, butelek, akcesoriów dziecięcych czy kreatywnych zabawek dla najmłodszych. Do produkcji wykorzystuje materiały najwyższej jakości. Wszystkie produkty zanim trafią do sprzedaży poddawane są odpowiednim testom i badaniom. 


Smoczek lateksowy  
marki Baby Nova to klasyczny, wysokiej jakości smoczek dla dzieci powyżej 6 miesiąca. Jego niewielkie wymiary umożliwiają trzymanie smoczka w niewielkich dłoniach dziecka. Wykonany jest z delikatnej gumy, co umożliwia prawidłowy rozwój jamy ustnej.

Zalety produktu:

  • niewielka tarcza smoczka z otworami umożliwia przepływ powietrza;
  • lateksowa gumka jest bardzo delikatna dla dziąseł;
  • wspiera prawidłowy rozwój jamy ustnej;
  • wykonany z tworzywa wolnego od bisfenolu (BPA free);

Smoczek silikonowy przeznaczony jest dla dzieci od 6 miesiąca życia. Wyprodukowany została w Niemczech zgodnie z normami EN1400.

20002

Opis