Baby-Nova to znana na rynku niemieckim marka firmy Novatex GmbH, która swoją siedzibę ma w Pattensen w Niemczech. Na rynku wyrobów dziecięcych jest od ponad 30 lat. Dzięki tak długiemu doświadczeniu opracowała technologię, która wykonuje produkty na najwyższym poziomie. Firma jest w ciągłym kontakcie z rodzicami dzieci, dzięki którym tworzy produkty, które są przyjazne dla dziecka.

Firma Novatex GmbH specjalizuje się w produkcji smoczków, butelek, akcesoriów dziecięcych czy kreatywnych zabawek dla najmłodszych. Do produkcji wykorzystuje materiały najwyższej jakości. Wszystkie produkty zanim trafią do sprzedaży poddawane są odpowiednim testom i badaniom. 


Ręczny aspirator
marki Baby Nova to praktyczny zestaw każdej mamy, by we właściwy sposób zadbać o nosek maluszka. Aspirator umożliwia skuteczne a zarazem delikatne oczyszczanie noska podczas pierwszego katarku. Jest on niewielkich rozmiarów, wygodny w obsłudze a zarazem łatwy podczas czyszczenia. Zakończony jest miękką końcówką wykonaną z delikatnego silikonu.


Zalety produktu:

  • kształt przystosowany jest do małego noska:
  • pomaga usuwać wydzielinę z nosa niemowląt;
  • urządzenie jest proste w użyciu, nie wymaga wymiany filtrów ani baterii;


W celu prawidłowego oczyszczenia noska należy:

1. ścisnąć korpus pompy i ostrożnie przytrzymać przy wprowadzaniu do otworu nosowego dziecka;
2. delikatnie nacisnąć drugie nozdrze;
3. powoli zwalniać korpus pompy usuwając w ten sposób uciążliwa wydzielinę z noska.


Produkt został przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia, które samodzielnie nie są w stanie wyczyścić nosa. Wyprodukowany został w Niemczech według najnowszych standardów.

33305

Opis