Baby-Nova to znana na rynku niemieckim marka firmy Novatex GmbH, która swoją siedzibę ma w Pattensen w Niemczech. Na rynku wyrobów dziecięcych jest od ponad 30 lat. Dzięki tak długiemu doświadczeniu opracowała technologię, która wykonuje produkty na najwyższym poziomie. Firma jest w ciągłym kontakcie z rodzicami dzieci, dzięki którym tworzy produkty, które są przyjazne dla dziecka.

Firma Novatex GmbH specjalizuje się w produkcji smoczków, butelek, akcesoriów dziecięcych czy kreatywnych zabawek dla najmłodszych. Do produkcji wykorzystuje materiały najwyższej jakości. Wszystkie produkty zanim trafią do sprzedaży poddawane są odpowiednim testom i badaniom. 

Nożyczki z zaokrąglonymi końcami marki Baby Nova to praktyczny zestaw każdej mamy, by we właściwy sposób zadbać o dłonie maluszka. Aby uniknąć niepotrzebnego ruchu dziecka zaleca się obcinanie paznokci podczas jego snu. Zestaw składa się z delikatnie wykończonych nożyczek oraz osłonki zabezpieczającej na samo ostrze. Dzięki praktycznemu pudełku zestaw jest bezpiecznie zapakowany i idealnie sprawdzi się podczas podróży.


Zalety produktu:

  • delikatnie wykończone nożyczki pozwolą bezpiecznie skrócić paznokcie dziecku;
  • zaokrąglona końcówka nożyczek zaprojektowana specjalnie dla malutkich dłoni dziecka;
  • wykonane ze stali nierdzewnej;


Każdy element został starannie zaprojektowany w trosce o najmłodsze dzieci. Przybory odznaczają się delikatnością i bezpieczeństwem.

33338

Opis