Baby-Nova to znana na rynku niemieckim marka firmy Novatex GmbH, która swoją siedzibę ma w Pattensen w Niemczech. Na rynku wyrobów dziecięcych jest od ponad 30 lat. Dzięki tak długiemu doświadczeniu opracowała technologię, która wykonuje produkty na najwyższym poziomie. Firma jest w ciągłym kontakcie z rodzicami dzieci, dzięki którym tworzy produkty, które są przyjazne dla dziecka.

Firma Novatex GmbH specjalizuje się w produkcji smoczków, butelek, akcesoriów dziecięcych czy kreatywnych zabawek dla najmłodszych. Do produkcji wykorzystuje materiały najwyższej jakości. Wszystkie produkty zanim trafią do sprzedaży poddawane są odpowiednim testom i badaniom. 

Kolorowe łódki do kąpieli marki Baby Nova wspomagają rozwój ruchowy oraz uczą chwytania najmłodsze dzieciaczki. Wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Łódki swobodnie utrzymują się na wodzie - mogą pływać pojedynczo lub w zestawie. Zamienią one każdą kąpiel dziecka w niesamowitą przygodę i zabawę.


Zalety produktu
:

  • uatrakcyjnią kąpiel bobasa;
  • stymulują koordynację wzrokowo-słuchową dziecka;
  • łódki sprzedawane są po 3 sztuki w zestawie;

Kolorowe łódki do kąpieli wykonane są z materiału pozbawionego bisfenolu A (BPA). Wyprodukowane zostały w Niemczech zgodnie z normą EN 71.

31138

Opis