Baby-Nova to znana na rynku niemieckim marka firmy Novatex GmbH, która swoją siedzibę ma w Pattensen w Niemczech. Na rynku wyrobów dziecięcych jest od ponad 30 lat. Dzięki tak długiemu doświadczeniu opracowała technologię, która wykonuje produkty na najwyższym poziomie. Firma jest w ciągłym kontakcie z rodzicami dzieci, dzięki którym tworzy produkty, które są przyjazne dla dziecka.

Firma Novatex GmbH specjalizuje się w produkcji smoczków, butelek, akcesoriów dziecięcych czy kreatywnych zabawek dla najmłodszych. Do produkcji wykorzystuje materiały najwyższej jakości. Wszystkie produkty zanim trafią do sprzedaży poddawane są odpowiednim testom i badaniom. 


Kubek z silikonową słomka 
marki Baby Nova to klasyczny, wysokiej jakości kubek dla dzieci od 6 miesiąca życia. Dzięki współpracy z ekspertami udało się stworzyć produkt niemal idealny. Jest to świetna alternatywa dla kubków niekapków - miękka słomka ułatwia rozwój umiejętności picia. Ze względu na to, że nie trzeba bardzo przechylać kubka, część dzieci zdecydowanie woli słomkę od ustnika. Słomka wykonana jest z wysokiej jakości miękkiego silikonu, który odporny jest na gotowanie, a tym samym jest wyjątkowo higieniczny.

Zalety produktu:

  • silikonowa, delikatna słomka;
  • produkt wykonany z tworzywa wolnego od bisfenolu (BPA free);

Słomki silikonowe stanowią element wymienny do kubków Baby Nova. Przeznaczone są dla dzieci od 6 miesiąca życia. Wyprodukowane zostały w Niemczech zgodnie z normami EN 14350.

34020

Opis

Nowy produkt

Zobacz także

Add our products to weekly lineup