Baby-Nova to znana na rynku niemieckim marka firmy Novatex GmbH, która swoją siedzibę ma w Pattensen w Niemczech. Na rynku wyrobów dziecięcych jest od ponad 30 lat. Dzięki tak długiemu doświadczeniu opracowała technologię, która wykonuje produkty na najwyższym poziomie. Firma jest w ciągłym kontakcie z rodzicami dzieci, dzięki którym tworzy produkty, które są przyjazne dla dziecka.

Firma Novatex GmbH specjalizuje się w produkcji smoczków, butelek, akcesoriów dziecięcych czy kreatywnych zabawek dla najmłodszych. Do produkcji wykorzystuje materiały najwyższej jakości. Wszystkie produkty zanim trafią do sprzedaży poddawane są odpowiednim testom i badaniom. 

Karmienie niemowlęcia to ważne zadanie każdej mamy, które niejednokrotnie spędza sen z powiek. Wiele z kobiet uważa, że karmienie piersią jest wygodniejsze i łatwiejsze. Dla wielu z nas sama myśl o przejściu na karmienie sztuczne budzi całą masę wątpliwości.
Butelka z szeroką szyjką dla dzieci Baby Nova to bardzo dobry wybór. Jest ona bardzo wygodna w użyciu, a co ważniejsze ma prosty, nieskomplikowany kształt. Do tego jest łatwa w umyciu i ułatwi mieszanie w przypadku dzieci karmionych sztucznym mlekiem. 

Zalety produktu:

  • przygotowane do wielokrotnej dezynfekcji;
  • prosty kształt umożliwia łatwe mycie;
  • wykonany z wysokiej jakości tworzywa;
  • nie zaburza naturalnego odruchu ssania;


Produkt został wykonany ze środków nie zawierających bisfenolu A (BPA). Przeznaczony dla dzieci od urodzenia do 24 miesiąca życia.
Wyprodukowany w Niemczech zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa i normą EN14350.

45001

Opis