Baby-Nova to znana na rynku niemieckim marka firmy Novatex GmbH, która swoją siedzibę ma w Pattensen w Niemczech. Na rynku wyrobów dziecięcych jest od ponad 30 lat. Dzięki tak długiemu doświadczeniu opracowała technologię, która wykonuje produkty na najwyższym poziomie. Firma jest w ciągłym kontakcie z rodzicami dzieci, dzięki którym tworzy produkty, które są przyjazne dla dziecka.

Firma Novatex GmbH specjalizuje się w produkcji smoczków, butelek, akcesoriów dziecięcych czy kreatywnych zabawek dla najmłodszych. Do produkcji wykorzystuje materiały najwyższej jakości. Wszystkie produkty zanim trafią do sprzedaży poddawane są odpowiednim testom i badaniom. 

Kolorowe gryzaki Baby Nova są niezbędnymi produktami podczas ząbkowania. Na swojej powierzchni posiadają delikatne wypustki, które przynoszą ulgę podczas ząbkowania. Otwór w środku gryzaka umożliwia swobodne chwytanie zabawki. Dzięki temu wspomagany jest rozwój ruchowy oraz następuje nauka chwytania przez najmłodsze dzieciaczki. Wykonane są z wysokiej jakości materiału pozbawionego bisfenolu A (BPA).


Zalety produktu
;

  • nie posiadają ostrych krawędzi ;
  • są łatwe do utrzymania w rączkach dziecka;
  • wspomagają rozwój wzrokowo - ruchowy dziecka;
  • nie zawiera bisfenolu A;


Gryzak chłodzący Baby Nova przeznaczony jest dla dzieci od 3 miesiąca życia. Wyprodukowany został w Niemczech zgodnie z wszelkimi obowiązującymi normami.

31508

Opis