Baby-Nova to znana na rynku niemieckim marka firmy Novatex GmbH, która swoją siedzibę ma w Pattensen w Niemczech. Na rynku wyrobów dziecięcych jest od ponad 30 lat. Dzięki tak długiemu doświadczeniu opracowała technologię, która wykonuje produkty na najwyższym poziomie. Firma jest w ciągłym kontakcie z rodzicami dzieci, dzięki którym tworzy produkty, które są przyjazne dla dziecka.

Firma Novatex GmbH specjalizuje się w produkcji smoczków, butelek, akcesoriów dziecięcych czy kreatywnych zabawek dla najmłodszych. Do produkcji wykorzystuje materiały najwyższej jakości. Wszystkie produkty zanim trafią do sprzedaży poddawane są odpowiednim testom i badaniom. 

Kolorowe przytulanki do zabawy marki Baby Nova wspomagają rozwój ruchowy oraz uczą chwytania najmłodsze dzieciaczki. Wykonane są z wysokiej jakości miękkiego weluru, dzięki czemu są wyjątkowo przytulne i miękkie. Ta urocza zabawka nie tylko wywoła uśmiech na twarzy dziecka, ale również pozwoli mu poznać pierwsze dźwięki. Maskotka przy poruszaniu wydobywa z siebie dźwięk grzechotki. Początkowo dźwięk wydobywający się z zabawki może być dla maluszka trudny do zlokalizowania. Z czasem jednak zrozumie, kiedy i jak on powstaje. Jest to niezwykle ważne dla dalszego rozwoju psychoruchowego dziecka.

Zalety produktu:

  • przytulanka wykonana z miękkiego materiału;
  • przy poruszaniu wydobywa się przyjemny dźwięk ;
  • elementy łatwe do chwytania;


Muzyczna przytulanka do zabawy przeznaczona jest dla dzieci od 3 miesiąca życia. Wyprodukowana została w Niemczech zgodnie z normą EN 71.

31320

Opis