Baby-Nova to znana na rynku niemieckim marka firmy Novatex GmbH, która swoją siedzibę ma w Pattensen w Niemczech. Na rynku wyrobów dziecięcych jest od ponad 30 lat. Dzięki tak długiemu doświadczeniu opracowała technologię, która wykonuje produkty na najwyższym poziomie. Firma jest w ciągłym kontakcie z rodzicami dzieci, dzięki którym tworzy produkty, które są przyjazne dla dziecka.

Firma Novatex GmbH specjalizuje się w produkcji smoczków, butelek, akcesoriów dziecięcych czy kreatywnych zabawek dla najmłodszych. Do produkcji wykorzystuje materiały najwyższej jakości. Wszystkie produkty zanim trafią do sprzedaży poddawane są odpowiednim testom i badaniom. 

Kolorowa miseczka Baby Nova to niezwykle przydatny produkt do nauki jedzenia. Praktyczne, niewielkie przyssawki ograniczają przesuwanie się naczynia po stole. Talerze dostępne są w 5 kolorach. Ich intensywna barwa zachęca maluchy do samodzielnego jedzenia. Miseczka została wykonana z materiałów, które mogą występować przy kontakcie z żywnością.

Zalety produktu:

  • przygotowana do wielokrotnej dezynfekcji;
  • nie posiada ani smaku ani zapachu;
  • wykonana z wysokiej jakości tworzywa, pozbawiona bisfenolu A;
  • bardzo proste i szybkie mycie;
  • elementy antypoślizgowe na spodzie miseczki;


Kolorowa miseczka Baby Nova przeznaczona jest dla dzieci od 6 miesięcy. Wyprodukowana została w Niemczech zgodnie z normą EN 14372.

34148

Opis