Baby-Nova to znana na rynku niemieckim marka firmy Novatex GmbH, która swoją siedzibę ma w Pattensen w Niemczech. Na rynku wyrobów dziecięcych jest od ponad 30 lat. Dzięki tak długiemu doświadczeniu opracowała technologię, która wykonuje produkty na najwyższym poziomie. Firma jest w ciągłym kontakcie z rodzicami dzieci, dzięki którym tworzy produkty, które są przyjazne dla dziecka.

Firma Novatex GmbH specjalizuje się w produkcji smoczków, butelek, akcesoriów dziecięcych czy kreatywnych zabawek dla najmłodszych. Do produkcji wykorzystuje materiały najwyższej jakości. Wszystkie produkty zanim trafią do sprzedaży poddawane są odpowiednim testom i badaniom. 

Dzięki zestawowi do nauki mycia zębów Baby Nova dziecko uczy się pierwszych kroków w samodzielnym dbaniu o jamę ustną. Zestaw składa się z dwóch szczoteczek. Gumowa szczoteczka służy do mycia ząbków, zaś druga służy jako masażer dziąseł. Dzieci uwielbiają sobie nimi masować bolące dziąsełka. Wszystko utrzymane jest w żywej, ale spokojnej kolorystyce. Kształt obu szczoteczek jest bardzo ergonomiczny, co ułatwia najmłodszym dzieciom swobodne ich trzymanie.

Zalety produktu:

  • różne struktury masujące po bokach i na spodzie główki szczoteczki;
  • wykonany z wysokiej jakości tworzywa;
  • miękka końcówka jest odpowiednia dla delikatnych dziąseł;
  • ergonomiczny kształt umożliwiający wygodne trzymanie szczoteczki;


Zestaw szczoteczek do nauki mycia zębów przeznaczony jest dla dzieci od 6 miesięcy. Wyprodukowany został w Niemczech zgodnie z rozporządzeniem Unii Europejskiej.

33150

Opis