Baby-Nova to znana na rynku niemieckim marka firmy Novatex GmbH, która swoją siedzibę ma w Pattensen w Niemczech. Na rynku wyrobów dziecięcych jest od ponad 30 lat. Dzięki tak długiemu doświadczeniu opracowała technologię, która wykonuje produkty na najwyższym poziomie. Firma jest w ciągłym kontakcie z rodzicami dzieci, dzięki którym tworzy produkty, które są przyjazne dla dziecka.

Firma Novatex GmbH specjalizuje się w produkcji smoczków, butelek, akcesoriów dziecięcych czy kreatywnych zabawek dla najmłodszych. Do produkcji wykorzystuje materiały najwyższej jakości. Wszystkie produkty zanim trafią do sprzedaży poddawane są odpowiednim testom i badaniom. 


Łańcuszek do smoczka
to praktyczny dodatek, który powinien znaleźć się z zasięgu każdej mamy. Wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa, a umieszczony na końcu pierścień można przymocować do wszystkich dostępnych na rynku smoczków z pierścieniem. 

Zalety produktu:

  • możliwość mocowania do ubrania do grubości 3mm;
  • zamknięcie na klips, które jest łatwe w użyciu i mocno przylega do ubranka;
  • plastikowy pierścień na łańcuszku umożliwia wykorzystanie go do każdego rodzaju smoczka z pierścieniem;
  • produkowany w dwóch wzorach: łezki i serduszka.

Zawieszka przeznaczona jest dla dzieci od pierwszych chwil życia. Wyprodukowana została w Niemczech zgodnie z normami bezpieczeństwa EN12586.

34133

Opis